FAQ

Czy ceny podane na stronie zawierają podatek VAT?

tak, wszystkie ceny w galeriach zawierają podatek VAT 23%.

 

Co znaczy określenie "Kartka z nadrukiem życzeń i LOGO"?

oznacza to że kartka zawiera dowolny nadruk życzeń i Logo w środku kartki na przeznaczonej do nadruku wkładce.

 

Czy Logo może być nadrukowane w kolorze (np. CMYK lub Pantone)?

tak, Logo drukujemy w dowolnej kolorystyce.

 

W jakiej formie mam przesłać do Państwa nasze LOGO?

najlepiej jeśli logo będzie w formacie CDR (Corel), lub w pliku w tzw "krzywych", pliki w JPG, GIF, BMP mogą nie wyglądać dobrze na wydruku. Jeśli Mają Państwo tylko takie pliki, prosimy je wyslać do nas, zobaczymy co da sie zrobić.

 

Czy możemy przesłać dowolne życzenia, niekoniecznie takie jak oferują Państwo na swojej stronie www?

tak, życzenia mogą być zupełnie dowolne.

 

W jaki sposób mogę zobaczyć jak będzie wyglądał układ życzeń i logo na kartce?

zawsze następnego dnia roboczego wysyłamy w wersji elektronicznej (PDF) skład do akceptu mailem. Jeśli życzą sobie Państwo zobaczyć życzenia i Logo na gotowej kartce, oczywiście wyślemy ja do Państwa ale czas realizacji dłuższy.

 

Jaki jest czas realizacji zamówień  Państwa?

zamówienia wysyłamy w ciągu max 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, najczęściej już po 2 dniach następuje akcept składu, następnie w ciągu 4 dni roboczych drukujemy i wysyłamy gotowe kartki do Państwa.

 

Czy wystawiają Państwo Faktury VAT?

tak, oczywiście. Przede wszystkim forma rozliczania w naszej firmie są faktury vat, jeśli wystarczy Państwu paragon, oczywiście wystawimy go dla Państwa.

 

Kiedy należy dokonać płatności za zamówione kartki?

najczęściej prosimy o wpłatę ostatecznie w momencie akceptacji składu na podstawie Faktury Proforma, gdy płatność znajdzie się na naszym koncie, przystępujemy do druku kartek. Inna forma jest pobranie i płatność należności kurierowi. Dla stałych klientów którzy w poprzednich latach nie mieli problemów z opłatą faktury wystawiamy Fakturę Vat z terminem zapłaty który ustalimy wspólnie.

 

Czy kartki przedstawione na Państwa stronie WWW, w rzeczywistości są również tak ładne?

widząc komentarze naszych klientów, można przypuszczać że kartki na żywo są o wiele ładniejsze niż na zdjęciach. tworząc fotografię naszych kartek nie "upiększaliśmy" ich w programach graficznych. Możemy zagwarantować że będą Państwo zadowoleni w 100%.

 

Wybrać Pocztę Polską czy Kuriera?

zawsze polecamy wysyłkę Kurierem, tylko w tej opcji w 99% paczka dociera nastepnego dnia roboczego po naszej wysyłce, co więcej mamy stały wgląd w status przesylki poprzez strone www przewoźnika. Poczta Polska dostarcza przesyłki od 2 do tygodnia, a w okresie przedswiątecznym gdy tych przesyłek ma dużo więcej, nawet ponad tydzień.