Promocje Cenowe, Okazje, Oszczędzasz z Nami
Czas Realizacji - 2-4 dni roboczych - Kartki na Wielkanoc PDF Drukuj Email

Witamy Serdecznie

 

Nasze kartki Świąteczne wysyłamy w czasie 2-4 dni roboczych od dnia złożenia pełnego zamówienia.

Zamówienia złożone do środy 24.03.2021r., - wysyłamy KURIEREM UPS w Piątek 26.03.2021. - maksymalnie w Poniedziałek 29.03.2021r.

Dotyczy kartek z nadrukiem dowolnych życzeń i np. logo w kolorze w środku kartki na wkładce wewnętrznej.

czas realizacji dotyczy także nadruku logo na okładkach lub/i na kopertach.

 

- Zamówienia z laserowym cięciem LOGO na okładce wysyłamy w czasie do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

- Zamówienia ze złoceniem, srebrzeniem, tłoczeniem LOGO na okładce wysyłamy w czasie 7-8 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

 

Pozdrawiamy

Art.Design Studio

Wpisany przez Art.Design Studio - Kartki Świąteczne 04.04.14
Poprawiony: 23.03.21
 
Czas Realizacji - 2-5 dni roboczych - Kartki na Boże Narodzenie PDF Drukuj Email

Witamy Serdecznie

 

Czas Realizacji Liczony jest: OD ZŁOŻENIA Pełnego ZAMÓWIENIA, a nie od Akceptu Składu :)

 

Nasze kartki Świąteczne wysyłamy w czasie 2-5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Dotyczy kartek z z nadrukiem dowolnych życzeń i np logo w kolorze w środku kartki na wkładce wewnętrznej.

czas realizacji dotyczy także nadruku logo na okładkach lub/i na kopertach.

 

- Zamówienia z laserowym cięciem LOGO na okładce wysyłamy w czasie do 4-6 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

- Zamówienia ze złoceniem, srebrzeniem, tłoczeniem LOGO na okładce wysyłamy w czasie 6-9 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

 

Pozdrawiamy

Art.Design Studio

 
NOWOŚĆ: Nadruk WOSKOWY PDF Drukuj Email

Witamy Serdecznie

 

NOWOŚĆ: Druk Stałoatramentowy, SolidInk, Woskowy, 2400 dpi

Stały atrament dodaje wartości do Twego biznesu. Jest to jedyna technologia drukowania, która pozwala na uzyskanie olśniewających, sprawiających niesamowite wrażenie wydruków na szerokiej gamie mediów. Jest najprostszą w użyciu technologią na rynku. Jedyną, która produkuje minimum odpadów. Dzięki rewelacyjnej cenie drukarki oraz niskim kosztom eksploatacyjnym jest to najlepsze rozwiązanie za tak małe pieniądze. Dokument ten pozwala lepiej poznać tę technologię, dającą firmie Xerox przewagę nad konkurencją.

Technologia stałoatramentowa spełnia kluczowe wymagania i oczekiwania klienta poprzez swój sposób działania. Jej metoda tworzenia wspaniałych obrazów, prostota i łatwość użycia wysuwają ją znacząco przed inne drukarki. Co więcej, oferuje ona wyjątkowo wysoką jakość druku na szerokiej gamie mediów drukarskich, wliczając karton, koperty i folię kserograficzną, jak również papier wtórnie przetwarzany i papier o dobranym przez użytkownika formacie. Na przykład, drukarki stałoatramentowe mogą przyjmować materiały o gramaturze od 60 g/m2 do ponad 220 g/m2 w przypadku kartonu cover. W odróżnieniu, drukarki laserowe muszą ograniczać się do kartonów o gramaturze do 160 g/m2 . Drukarki atramentowe na ogół wymagają specjalnie przygotowanych mediów, które nie zawsze są dostępne w szerokiej gamie.

Żywe, nasycone kolory

Wraz z wprowadzeniem przez Xerox technologii 2400 FinePoint™, drukowanie stałoatramentowe pozwala na uzyskanie obrazów o jakości fotograficznej. Technologia ta poprawia obrazy przez stosowanie złożonych algorytmów do inteligentnego wybierania i podmieniania punktów. Jej oprogramowanie wykorzystuje półtony i post-procesowe techniki dla optymalizacji obrazu, w czasie nanoszenia na bęben.

Ponieważ stały atrament jest przenoszony z bębna drukującego na papier w stanie półpłynnym, nie wnika w niego. Dzięki temu jakość kolorów jest dużo mniej zależna od rodzaju papieru, pozwalając utrzymać wspaniałą jakość kolorów przy szerokim zakresie typów mediów.

W celu zwiększenia elastyczności w dostosowaniu jakości i prędkości druku, stałoatramentowe drukarki Xerox oferują cztery tryby drukowania. Użytkownicy wybierają nastawienia z zakresu od trybu wysokiej rozdzielczości/ foto, do trybu szybkiego koloru.

Z każdą stroną stały atrament zachowuje wyjątkową stałość jakości koloru, ważny atrybut dla większych prac lub wielokrotnych wydruków tej samej strony. Jakość obrazu zależy od powtarzalności rozmiaru punktu i jego położenia. Stały atrament radzi sobie z tymi wymogami wyjątkowo dobrze.

Kolorowym drukarkom laserowym często nie udaje się utrzymać precyzji. Rozmiar punktu się zmienia (punkty lasera są grudkami cząstek toneru, który jest rozproszony na papierze), a występujące przesunięcia powodują niedokładność w umieszczaniu punktów. W wyniku tego, w urządzeniach laserowych zachodzą przesunięcia kolorów, jak również smugi w obszarach pełnego wypełnienia kolorem.

Podczas drukowania w drukarkach stałoatramentowych, bęben drukujący wygładza stały atrament, tworząc płaską powierzchnię, która dobrze przepuszcza światło, tworząc mocne, nasycone kolory. Toner laserowy ma bardziej chropowatą powierzchnię, która nie przepuszcza tak dobrze światła, dając mniej żywe kolory.

Zielona technologia: przyjazna środowisku

Drukowanie stałoatramentowe produkuje 90% mniej odpadków niż drukowanie laserowe, wywołując mniejszy wpływ na środowisko. Drukarki stałoatramentowe posiadają tylko jeden materiał eksploatacyjny, w porównaniu do licznych materiałów eksploatacyjnych w kolorowych drukarkach laserowych.

Rezultat jest istotny: po 100,000 wydruków, kolorowy laser może wyprodukować 71 kg odpadków, podczas gdy drukarka stałoatramentowa wytworzy ich tylko 2,3 kg.

 

Pozdrawiamy

Art.Design Studio

 
Laserowe LOGO GRATIS - Boże Narodzenie PDF Drukuj Email

LASEROWE LOGO NA OKŁADCE GRATIS

 

W wyniku wielkiego zainteresowania Promocją, oraz faktem że nie dotarły na czas próbki kartek do naszych klientów, Promocja zostaje zachowana do dnia 15 grudnia 2021 roku.

 

LASEROWO CIĘTE LOGO FIRMY NA OKŁADCE W CENIE KARTKI - do dnia 15 grudnia 2021r.

 

Na większości naszych kartek oferujemy LASEROWO CIĘTE LOGO FIRMY NA OKŁADCE GRATIS.

(dotyczy zamówień kartek z nadrukiem. Promocja nie obowiązuje w przypadku kartek bez nadruku).

 

Informacja o GRATISOWO CIĘTYM LOGO widnieje w opisie konkretnej kartki świątecznej, w jej karcie produktu.

np: w kartce KARTKA KMG21.153 z kopertą

w opisie Kartki w Sekcji OKŁADKA: "WYCIĘCIE LOGA FIRMY NA OKŁADCE W CENIE KARTKI.",

a także:

Możliwe techniki umieszczenia np. LOGO na okładce:

  • Wycinane Laserem (min. 50 szt.) "W CENIE KARTKI (GRATIS)"
  • Złocone, Srebrzone, Folia Hot-Print (min. 100 szt.)
  • Tłoczone (min. 100 szt.)

 

W większości przypadków Opcja GRATISOWEGO LOGO naniesiona jest na zdjęciu okładki jako "TWOJE LOGO", patrz w galeriach kartek.

 

Galerie PROMOCYJNE:

Galeria NOWOŚCI 1 - tniemy Gratis od 50 szt.

 

 

Jeśli w opisie Konkretnej Kartki nie ma Informacji o GRATISOWYM Wycięciu LOGO, wycięcie Laserem Kosztuje 0,80 zł brutto/szt

 

Skorzystaj z niepowtarzalnej OKAZJI. W Listopadzie może nie być już czasu na Cięcie LOGO.

od 1 grudnia Koszt wycięcia logo może wynosić: 0,80 zł brutto/szt.

 

Pozdrawiamy

Załoga Art.Design Studio

 
Strona 1 z 3